ТРОТИНЕТКА ЗА ТРИКОВЕ EAGLE GRAPHITE GREY
50,92 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10390050010
Категории: ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА, Тротинетки
Описание
преднa полиуретановa гумa с алуминиево ядро 100/24 мм,задна полиуретанова гума с алуминиево ядро 100/24 мм,ръкохватки,Y-образно кормило за динамично каране, което може да се завърта на 360°,твърда крачна спирачка,алуминиева платформа с покритие против хлъзгане: 500/100 mm,заключваща скоба – алуминий / 4 винта/,сгънато положение,цветна кутия///
Допълнителна информация
| Тегло | 3,4000 кг |
|---|---|
| Размери | 68 × 49 × 83 см |
| Категории | Играчки Спорт и игри на открито Колела, тротинетки и возила |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Тротинетки |
| Група | Играчки Lorelli |
| Предназначение | За активно движение, За забавление и възпитание, За игра на открито, За каране |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Алуминий, Полиуретан |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 8+ |
| Тегло | 3.9 kg |
| Акценти | Забавление навън |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 62 x 12 x 67 cm |
| Каталожен номер | 10390050010 |
| Баркод | 3800151972822 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 100 kg |
| Брой гуми | 2 |
Свързани продукти
БАЛАНС КОЛЕЛО FORTUNA AIR СВЕТЕЩИ GREY&GREEN
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS BLUE&GREEN
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART TRACERY
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА ЗА ТРИКОВЕ EAGLE CARIBBEAN BLUE
Оценено с 0 от 5

