ЛЕГЛО MILANO 2 в 1 PINK
129,64 € / 253,55 лв. Original price was: 129,64 € / 253,55 лв..117,00 € / 228,83 лв.Текущата цена е: 117,00 € / 228,83 лв..
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10080440001
Категории: Бебешки легла и кошари, Бебешко легло, ПРОМОЦИИ, Сезонни намаления
Описание
Колелa за лесно придвижване,комарник,размери,чанта за пренасяне,Антирефлуксна система,безопасно място за игра,подходящо за закрепване към повечето легла посредством допълнителни ремъци,сгъваема до компактни размери,матрак,регулиране на височината в 5 позиции,подвижна страна с мрежеста част за по-добро наблюдение на бебето,Удобна за пренасяне,Oтвор с цип,Лесен и сигурен достъп до бебето през нощта в първите месеци след раждането///
възраст:
– от 0 до 6 месеца /или до 9 кг/ като детско креватче
– до 36 месеца /или до 15 кг/ като кошара за игра
Допълнителна информация
| Тегло | 9,7000 кг |
|---|---|
| Размери | 98 × 67 × 120 см |
| Категории | За детската стая Бебешки кошари |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Кошари за игра, Креватчета и кошарки |
| Група | Бебешки кошари Lorelli |
| Предназначение | За най-малките |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Алуминий, Текстил |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 11 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 98 х 67 х 120 cm |
| Размер на опаковката | 57 x 101 x 15 cm |
| Каталожен номер | 10080440001 |
| Баркод | 3800151966388 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |
Свързани продукти
Картонена къща за оцветяване, 110 см
Оценено с 0 от 5
ЛЮЛКА PORTOFINO FROSTY GREEN STARS
Оценено с 0 от 5
ПРОХОДИЛКА БАМБИ ЕВ БЕЖОВА
Оценено с 0 от 5
ПРОХОДИЛКА БАМБИ ЕВ СИНЯ
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO GREEN LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE ЧЕРВЕНА
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА ЗА ТРИКОВЕ EAGLE CARIBBEAN BLUE
Оценено с 0 от 5
