КОШАРА UP AND DOWN С ПАДАЩА ПРЕГРАДА STRING DREAM
76,00 € / 148,64 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10080062364
Категории: Бебешка кошара, Бебешки легла и кошари
Описание
Колелa за лесно придвижване,матрак,страничен отвор с цип,люлеещ механизъм /опция/,сгъва се до компактни размери,двойно осигурителна система за сгъване,чанта за пренасяне,размери,второ ниво с цип,Удобна за пренасяне,Асансьорна страница с автоматично заключване///
Допълнителна информация
| Тегло | 9,0000 кг |
|---|---|
| Размери | 125 × 65 × 74 см |
| Категории | За детската стая Бебешки кошари |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Кошари на 2 нива, Сгъваеми кошари |
| Група | Бебешки кошари Lorelli, За детската стая Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 10 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 125 х 65 х 74 cm |
| Размер на опаковката | 75 x 22 x 22 cm |
| Каталожен номер | 10080062364 |
| Баркод | 3800166103525 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |

