Д.КОЛИЧКА RIBERA до 15 кг GREY ICY
103,46 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10021902502
Категории: Бебешки колички, Бебешки колички 2 в 1
Описание
многопозиционна облегалка,завиващи предни колела,телескопична дръжка,сгъване с една ръка,размери,прозорче на сенника,седалка с мрежести отвори за проветрение и възможност за затваряне при нужда,регулируема подложка за крачета,голям кош за пазаруване,дръжка: ЕКО кожа,3 позиции за регулиране на раменните колани,размери,Отстраняем гриф от еко кожа,Задни колела със синхронизирана спирачка,Регулируем сенник с козирка,Гуми: EVA+rubber,Подходяща за самолет///*подходяща за самолет
Допълнителна информация
| Тегло | 7,3000 кг |
|---|---|
| Размери | 82 × 53 × 104 см |
| Категории | Бебешки количкиЛетни колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки колички |
| Група | Бебешки колички Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Еко кожа, Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 8.5 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 45 x 59 x 27 cm |
| Каталожен номер | 10021902502 |
| Баркод | 3800166112367 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
