ЧАНТА ЗА КОЛИЧКА LAURA GREY
22,83 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10040240001
Категории: Аксесоари за колички, Бебешки колички
Описание
Цип към широко вътрешно отделение.,Вътрешен широк джоб с цип за ценни предмети и отворен джоб за лесен достъп.,Вътрешен прозрачен джоб за мобилен телефон.,Два непромокаеми джоба за поставяне на мокри предмети.,Два широки външни джоба за шишета и напитки. Термоизолатор.,Водоустойчива подплата, бляскави метални елементи.,Кожени презрамки за рамо и декорация.,Отстраняема, почистваща се подложка за повиване.,Каишки с кукички за закачане към количка.///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,7000 кг |
|---|---|
| Размери | 43 × 12 × 60 см |
| Категории | Бебешки колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Чанти за колички |
| Група | Чанти за колички Lorelli |
| Предназначение | За мама, За родители, За съхранение |
| Материал | Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.58 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 43 х 12 х 60 cm |
| Размер на опаковката | 38 x 4 x 42 cm |
| Каталожен номер | 10040240001 |
| Баркод | 3800151968986 |
Свързани продукти
Д.КОЛИЧКА QUICK до 22 кг АВТОМАТИЧНО СГЪВАНЕ GINGE
Оценено с 0 от 5
Д.КОЛИЧКА QUICK до 22 кг АВТОМАТИЧНО СГЪВАНЕ SMOKE
Оценено с 0 от 5
