ГРИЗАЛКИ КОМПЛЕКТ 3 БРОЯ РОЗОВО, ЛИЛАВО И ОРАНЖЕВО
1,88 €
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10210380002
Категории: Залъгалка за деца, Кърмене и Хранене
Описание
Без BPA и фталат,Успокоява венците,Подходящо за охлаждане//
Необходим и практичен аксесоар в периода на никнене на зъби. Меки и гъвкави, гризалките са подходящи за захапване и дъвчене. Успокояват дразненето, болката и сърбежа при пробиването на първите зъбчета. Релефната повърхност облекчава сърбежа на венците. Атрактивните форми в ярки цветове привличат детското внимание. Удобни са за хващане и се почистват лесно.
3+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,02000000 кг |
|---|---|
| Размери | 14,00000000 × 1,00000000 × 13,00000000 см |
| Категории | Играчки Бебешки играчки Дрънкалки, чесалки и гризалки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Гризалки |
| Предназначение | За най-малките |
| Брой пелени в пакет | 3 |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Силикон |
| Цвят | Лилав |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.09 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 19 x 2 x 17 cm |
| Каталожен номер | 10210380002 |
| Баркод | 3800151993131 |
| Брой в пакета | 3 |
