БАЛАНС КОЛЕЛО SCOUT AIR ORANGE
59,19 € / 115,77 лв. Original price was: 59,19 € / 115,77 лв..45,00 € / 88,01 лв.Текущата цена е: 45,00 € / 88,01 лв..
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10410020023
Категории: Баланс колела, Баланс колела, Велосипеди / Баланс велосипеди, ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА, ПРОМОЦИИ
Описание
регулируемо кормило с меки гумени дръжки,Регулируема във височина ръкохватка /в диапазон от 49 до 51,5 см/ с меки гумени дръжки,Мека седалка от ЕКО кожа с възможност за регулиране,Ограничител на кормилото за допълнителна безопасност,Модерни 10“ въздушни колела///
Допълнителна информация
| Тегло | 3,7000 кг |
|---|---|
| Размери | 70 × 34 × 52 см |
| Категории | Играчки Спорт и игри на открито Балансиращи колела |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Балансиращи колела |
| Предназначение | За активно движение, За забавление и възпитание, За игра на открито, За каране |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Гума, Еко кожа, Полипропилен, Стомана |
| Цвят | Оранжев |
| Възраст | 2+ |
| Тегло | 4.74 kg |
| Акценти | Актуални предложения – играчки, Забавление навън |
| Промоции | Бебешки находки |
| Размер на продукта | 70 х 33 х 52 cm |
| Размер на опаковката | 25 x 60.5 x 19 cm |
| Каталожен номер | 10410020023 |
| Баркод | 3800151994527 |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
Картонена къща за оцветяване, 110 см
Оценено с 0 от 5
ЛЮЛКА PORTOFINO FROSTY GREEN STARS
Оценено с 0 от 5
Плюшен дракон Алекс
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА FIRST WHITE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO GREEN LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO GREY LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO YELLOW&BLACK
Оценено с 0 от 5

