К-Т ВАНА 87+ИЗТОЧ+ПОДЛ.ЗА КЪПАНЕ LUXE STARS СИВ
41,53 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10130720130
Категория: Бебешка вана
Описание
висококачествена нетоксична пластмаса,леснo за почистване,удобно и лесно монтиране на подложката за къпане,удобна дръжка за окачване и захващане на ваната,обособено място за сапун с отстраняема част за лесно почистване,с източване,предлага се в комплект от 3 броя,вана: 87х45х32 см,подложка: 48х24х11 см,размери на кашона за 3 комплекта: 87,3х46,8х40,2 см///
Допълнителна информация
| Тегло | 1,8000 кг |
|---|---|
| Размери | 87 × 32 × 45 см |
| Категории | Баня и хигиена Вани и стойки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Вани |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За къпане, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета, Най-малките |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1.1 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 78 x 22 x 52 cm |
| Каталожен номер | 10130720130 |
| Баркод | 3800151986201 |
