ВАНА 88 СМ С ОТТИЧАНЕ+ ТЕРМ+ ПОДЛ БЯЛА
50,44 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10130820005
Категория: Бебешка вана
Описание
Вана с възможност за източване,Маркуч за източване на водата,Анaтoмичнaта подложка за къпане с вендуза за по-лесно и безопасно къпане,Сгъваема стойка за ваната за допълнителен комфорт на родителя,Термометър за вода,Две шишeнцa зa многократно пълнене на бебешки шaмпoaн,Ваната може да се ползва със и без стойката,Противоплъзгащи тапи на крачетата на ваната за допълнителна сигурност при ползване на ваната без стойка///
Допълнителна информация
| Тегло | 2,3000 кг |
|---|---|
| Размери | 88 × 42 × 31 см |
| Категории | Баня и хигиена Вани и стойки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Вани |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За къпане, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 5.06 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 88 х 42 х 31 cm |
| Размер на опаковката | 110 x 30 x 43 cm |
| Каталожен номер | 10130820005 |
| Баркод | 3800151949466 |
Свързани продукти
СГЪВАЕМА ВАНА 83 СМ С ОТТИЧАНЕ ROYAL GREY
Оценено с 0 от 5
