МРЕЖА ЗА ВАНА TURTLE PINK
8,50 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10130970002
Категории: Баня и хигиена, Подложка за бебе
Описание
///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,2400 кг |
|---|---|
| Размери | 63 × 25 × 99 см |
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Подложки за къпане |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Подложки за къпане |
| Предназначение | За безопасност, За къпане, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.22 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 62 х 47 х 4 cm |
| Размер на опаковката | 28 x 5 x 28 cm |
| Каталожен номер | 10130970002 |
| Баркод | 3800166100548 |
