СТОЛ ЗА КЪПАНЕ THE SMURFS WHITE
19,91 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10131162401
Категория: N/A
Допълнителна информация
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Подложки за къпане |
|---|---|
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки аксесоари за баня, Столчета за къпане |
| Тема | The Smurfs (Смърфовете) |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За банята, За безопасност, За водни забавления, За най-малките |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Бял, Син |
| Възраст | 7м+ |
| Тегло | 0.695 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 33 х 23 х 29 cm |
| Размер на опаковката | 32 x 23 x 29 cm |
| Каталожен номер | 10131162401 |
| Баркод | 3800166110783 |
