ДВОЙНО СТЪПАЛО ЗА БАНЯ МЕЧО И ПРИЯТЕЛИ БЯЛО
13,06 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10130922100
Категории: Аксесоари за баня, Баня и хигиена
Описание
///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,7800 кг |
|---|---|
| Размери | 40 × 37 × 21 см |
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Гърнета, седалки и степенки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Стъпала за баня |
| Тема | Winnie the Pooh (Мечо Пух) |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За безопасност |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.795 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 40.5 x 37.5 x 20 cm |
| Размер на опаковката | 34 x 20 x 33 cm |
| Каталожен номер | 10130922100 |
| Баркод | 3800151980605 |
