ВЪЗГЛАВНИЧКА AIR COMFORT 35/27
5,59 € / 10,93 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
2004017
Категория: Бебешки текстил
Допълнителна информация
| Тегло | 0,1000 кг |
|---|---|
| Размери | 35 × 27 × 3 см |
| Категории | За детската стая Текстил Възглавници |
| Идеи за подарък | Подаръци за бебето |
| Марка | Lorelli |
| Група | Текстил за детска стая Lorelli, За детската стая Lorelli |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.115 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 35 x 3.5 x 26.5 cm |
| Каталожен номер | 2004017 |
| Баркод | 3800151954378 |
