СИЛИКОНОВ ДЪРЖАЧ ЗА БИБЕРОН NATURAL FRESH GREEN
3,35 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10220800004
Категории: Кърмене и Хранене, Хигиенни аксесоари
Описание
Лесно за почистване,Без BPA и фталат,Здрава и еластична каишка, за да може бибероните да са винаги под ръка и на сигурно място.,Прикрепя се само към дрехи.,Не прикрепяйте към ленти, шнурове, връзки или други свободни части от дрехи.,Закопчалката е от натурален и екологичен силикон.///
Възраст: 0+ месеца
Силикoновият държач е практичен вариант да предпазите любимата залъгалка на вашето дете от падане, замърсяване или загуба. Закрепя се лесно, надеждно и безопасно за дрешките на детето. Полезен е както вкъщи, така и по време на разходка, като гарантира, че бебешката залъгалка ще е винаги на мястото си.
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0300 кг |
|---|---|
| Размери | 3 × 2 × 22 см |
| Категории | Храни и хранене Клипсове, кутии и синджири за залъгалки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Клипсове |
| Серия | Lorelli Premium |
| Група | Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За предпазване |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Силикон |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.05 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 25 x 2 x 5 cm |
| Каталожен номер | 10220800004 |
| Баркод | 3800166113579 |
