СИЛИКОНОВ ЛИГАВНИК NATURAL FRESH GREEN
3,26 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10230670004
Категории: Кърмене и Хранене, Хигиенни аксесоари
Описание
лесно почистване,Не абсорбира миризми,Устойчиво на петна,Хранителен силикон,Преден джоб,Регулация на дължината в 6 позиции,Лесен за сгъване и навиване,Не се деформира при сгъване///
Възраст: 6+ месеца
Практичен силиконов лигавник, който не позволява изцапване на детските дрехи. Дълбокият джоб отпред е идеален за хващане на падащата храна. Лесен за почистване.
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0700 кг |
|---|---|
| Размери | 23 × 3 × 30 см |
| Категории | Храни и хранене Лигавници |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Лигавници |
| Група | Аксесоари за хранене Lorelli, Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Силикон |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 0.07 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 23 x 23 x 4 cm |
| Каталожен номер | 10230670004 |
| Баркод | 3800166113890 |
