СИЛИКОНОВИ ЛЪЖИЧКИ С БАМБУК 2БР NATURAL YELLOW
3,01 €
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10230680001
Категории: Аксесоари за хранене и кърмене, Кърмене и Хранене
Описание
лесно почистване,Не абсорбира миризми,Мек, гъвкав, здрав материал,Заоблена форма,Хранителен силикон///
Възраст: 6+ месеца
Изработени от безопасен и подходящ за храна материал. Лъжичките са идеални за новият етап в захранването на Вашето бебе. Формата на лъжицата е ергономична и приляга перфектно в детската ръчичка. Мекият силикон е нежен към венците и към растящите детски зъби. Бамбукът притежава антибактериални и антимикробни свойства.
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0400 кг |
|---|---|
| Размери | 3 × 1 × 14 см |
| Категории | Храни и хранене Прибори и съдове Прибори |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Прибори за хранене |
| Група | Аксесоари за хранене Lorelli, Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Брой пелени в пакет | 2 |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Бамбук, Силикон |
| Цвят | Жълт |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.04 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 7 x 2 x 15 cm |
| Каталожен номер | 10230680001 |
| Баркод | 3800166113906 |
| Брой в пакета | 2 |
