СТОЛ ЗА ХРАНЕНЕ DULCE GREY LEATHER
59,44 € / 116,25 лв. Original price was: 59,44 € / 116,25 лв..53,00 € / 103,66 лв.Текущата цена е: 53,00 € / 103,66 лв..
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10100452506
Категории: Кърмене и Хранене, ПРОМОЦИИ, Сезонни намаления, Столче за хранене
Описание
лесно сгъване и разгъване,кош за играчки,Колелa за лесно придвижване,размери,6 позиции на регулиране на седалката във височина,място за чаша или шише,регулиране на облегалката в 3 позиции,Регулируема двойна табла / горна подвижна табла,Регулируема поставка за крачета,Лесно отстраняем за почистване калъф на седалката от кожа///
Допълнителна информация
| Тегло | 7,3000 кг |
|---|---|
| Размери | 86 × 50 × 105 см |
| Категории | Храни и хранене Столчета за хранене |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Столчета за хранене |
| Група | Всичко за храненето Lorelli, Столчета за хранене Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За хранене |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Еко кожа, Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 7.3 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 86 х 50 х 105 cm |
| Размер на опаковката | 86 x 105 x 50 cm |
| Каталожен номер | 10100452506 |
| Баркод | 3800166119090 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Позиция на облегалката | 3 |
Свързани продукти
ЛЮЛКА PORTOFINO FROSTY GREEN STARS
Оценено с 0 от 5
Плюшена възглавничка прасенце + одеалце с надпис
Оценено с 0 от 5
ПРОХОДИЛКА БАМБИ ЕВ ЗЕЛЕНА
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА FIRST WHITE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА FIRST YELLOW
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE СИНЯ
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА ЗА ТРИКОВЕ EAGLE CARIBBEAN BLUE
Оценено с 0 от 5

