Д.КОЛИЧКА REYA 2in1 BLACK до22кг кош за новородено
421,11 € / 823,62 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
покривало за крачета,подвижна поставка за крачета,дръжка за носене,размери,алуминиева конструкция,2 позиции за регулиране на раменните колани,голям кош за пазаруване,Регулируеми презрамки на раницата с дишащ мрежест материал.,Кош за новородено: алуминиева дръжка за носене,каишки с кукички, за закачане към количка,два странични джоба за аксесоари и мокри кърпи,размери,Реверсивна дръжка и реверсивна седалка,Телескопична дръжка: еко кожа,Отстраняем гриф от еко кожа,Предни и задни колела със синхронизирана спирачка,Завиващи предни и задни колела,Износоустойчиви гуми,Регулируем сенник с козирка и разширяема зона,Прозорче на сенника (седалка и кош за новородено),Покривало с прозорец за наблюдение и магнити за лесно прикрепяне,Пружини за обиране на вибрациите при движение,Кожени елементи върху багажника за лесно почистване,Светлоотразителен елемент за безопасност,Включени адаптори съвместими със стол за кола Aria Luxe///
до 22 кг.
| Тегло | 15,0000 кг |
|---|---|
| Категории | Бебешки количкиКомбинирани количкиКолички с твърд кош |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки колички |
| Серия | Lorelli Premium |
| Група | Бебешки колички Lorelli, Комбинирани колички Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Алуминий, Еко кожа, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 15 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 42 х 80.5 х 102 cm |
| Каталожен номер | 10022072501 |
| Баркод | 3800166118741 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 22 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
