КЕНГУРУ DISCOVERY DARK BLUE&GREY
18,91 € / 36,98 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
позиция „лице в лице“,позиция „Напред“,лесно поставяне///
За бебето няма нищо по-приятно от усещането за близостта на мама, аромата на тялото й, пулсът на сърцето, което е слушало в продължение на девет месеца. Ако и вие желаете да предадете на детето си от своята топлина и енергия, може да се снабдите с кенгуру. Носенето на бебе в кенгуру е изключително удобно, когато ви се налага да пазарувате или да се придвижвате из тълпата. С него тежестта се разпределя равномерно между врата, гърба и тялото. Безспорните преимущества на този вид носене за бебето са стабилният сърдечен ритъм и дишане на мъничето. То има по-дълги периоди на сън, по-бързо наддава на тегло, умственото му развитие е по-бързо, намалява се безцелната активност. Бебетата носени в кенгуру са по-социални и общителни.
Моля, прочетете внимателно инструкцията за употреба преди да ползвате продукта!
Минималната възраст на детето, за което е предназначено кенгуруто е 4 месеца +.
За недоносени бебета и деца със специални медицински потребности, потърсете съвет от медицински специалист преди да използвате продукта.
| Тегло | 0,4300 кг |
|---|---|
| Размери | 25 × 20 × 40 см |
| Категории | Бебешки количкиКенгура и слингове |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Слингове и кенгура |
| Група | Бебешки колички Lorelli |
| Предназначение | За мама, За най-малките, За родители |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Текстил |
| Цвят | Син |
| Възраст | 4м+ |
| Тегло | 0.3 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 36 x 20 x 7 cm |
| Каталожен номер | 10010080012 |
| Баркод | 3800166112565 |
