Четка за шише и биберон 2в1 Blue
1,94 € / 3,79 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31302020081
Категории: Аксесоари за хранене и кърмене, Кърмене и Хранене
Описание
Четка 2 в 1 за почистване на шишета и биберони
• Изработена от меки и безопасни материали;
• Предназначена за различни по размер шишета;
• Вакумно дъно за лесно закрепяне;
• Без BPA.
Размери:
– Продукт: 26.5×6.5×6.5 см | 10.4x5x5 см / 0.05 кг
– Опаковка: 9.5x6x34.5 см / 0.07 кг
– Вътрешен кашон: 35.5×26.5×24.5 см / 1.10 кг / 12 бр/вътрешен кашон
– Кашон: 76.5x37x55 см / 7.66 кг / 72 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,080000 кг |
|---|---|
| Категории | Храни и хранене Шишета и чаши Четки за шишета |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Четки за почистване |
| Група | Хранене Kikkaboo |
| Предназначение | За най-малките, За почистване |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.08 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Месец на бебешкото хранене, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 26.5 x 6.5 x 6.5 cm |
| Размер на опаковката | 32 x 5 x 12 cm |
| Каталожен номер | 31302020081 |
| Баркод | 3800171203890 |
