Биберон силиконов UniFlow Wide „S“ 2бр
1,84 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31302010034
Категории: Бебешки шишета, Кърмене и Хранене
Описание
• Изработен от мек и еластичен силикон;
• С клапа против колики;
• Подходящ от раждането;
• Размер на биберона: „S“; тип „X“; (1 капка);
• Съвместим с шишета с широко гърло за хранене KikkaBoo Savanna, Jungle King, Hippo Dreams, Jingle Jungle и други шишета с диаметър на бибероновата част 5,1см;
• Без BPA;
• 2 броя;
• Материал: силикон.
Размери:
– Продукт: 5.×5.1×4.7 см / 0.009 кг / 1 бр
– Опаковка: 10×5.1×16 см / 0.12 кг
– Вътрешен кашон: 27×20.3×12.3 см / 0.5 кг / 12 бр
– Кашон: 63.4×28.5×52.7 см / 6.6 кг / 144 бр
Допълнителна информация
| Тегло | 0,044000 кг |
|---|---|
| Категории | Храни и хранене Биберони |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Биберони |
| Група | Аксесоари за хранене KikkaBoo, Хранене Kikkaboo |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Брой пелени в пакет | 2 |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Силикон |
| Цвят | Прозрачен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.03 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Месец на бебешкото хранене, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 16 x 5 x 10 cm |
| Каталожен номер | 31302010034 |
| Баркод | 3801302010349 |
| Брой в пакета | 2 |
