Количка Sarah Black 2023
150,83 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
• Подходяща от раждането до 22 кг;
• Лека рамка със система за бързо и лесно сгъване;
• Кожена дръжка;
• Сенник с удължение, козирка и прозорец за наблюдение на детето;
• Отстраняем кожен предпазен борд;
• 5-точков предпазен колан с меки раменни подложки и покритие на долната катарама;
• 360 градуса въртене на предните колела със заключващ механизъм;
• Амортисьори на предните и задните колела;
• Джоб на задната част на седалката;
• Вентилационен отвор на облегалката;
• Задна спирачка с едно докосване;
• Регулируем наклон на облегалката в 3 позиции;
• Регулируема гумена опора за крачета в 3 позиции.
Включени аксесоари: Покривало за крачета на седалката, дъждобран, поставка за чаша.
Размери:
– Продукт: 100.5x56x82.5 см / Сгъната: 42x56x76.5 см / 10.2 кг
– Кашон: 45x20x68 см / 12 кг / 1 бр/кашон
| Тегло | 10,200000 кг |
|---|---|
| Категории | Бебешки колички |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Бебешки колички |
| Група | Бебешки колички KikkaBoo |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Еко кожа, Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 12 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 100.5 x 56 x 82.5 cm |
| Размер на опаковката | 76 x 21 x 47 cm |
| Каталожен номер | 31001030164 |
| Баркод | 3800171201988 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 22 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
| Позиция на облегалката | 3 |
