Стол за кола 40-150 см i-Drive i-SIZE Light Grey
204,01 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
• i-SIZE (40-150 см);
• Столчето e подходящо за използване в посока обратна на движението от 40 до 105 см;
• Столчето може да се използва по посока на движението от 76 до 150 см;
• Регулируем наклон на седалката в 5 позиции в посока обратна на движението и по посока на движението;
• 360 градуса въртене на седалката;
• ISOFIX система за допълнителна сигурност и лесно захващане към седалката на автомобила;
• SPS – Допълнителна система за защита от страничен удар;
• Top tether (горна лента) за допълнитена сигурност;
• Регулируема облегалка за глава във височина в 9 позиции;
• 5-точков предпазен колан с меки раменни подложки и покритие на долната катарама;
• Регулатор на коланите;
• Мека и удобна възглавничка за по-голям комфорт.
Тествано в съответствие с Регламент за изпитване ECE R129/03 от TÜV NORD.
Размери:
– Продукт: 50x45x59-81 см / 14.8 кг
– Кашон: 50.5×46.5×62.5 см / 15.9 кг / 1 бр/кашон
| Тегло | 14,800000 кг |
|---|---|
| Категории | Столчета за колаСтолчета за кола с IsoFix |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Столчета за кола |
| Група | Столчета за кола KikkaBoo |
| Предназначение | За безопасност, За кола, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 16.6 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 50 x 45 x 81 cm |
| Размер на опаковката | 63 x 45 x 55 cm |
| Каталожен номер | 31002100021 |
| Баркод | 3800171208505 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 36 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Позиция на облегалката | 5 |
