Стол за кола 40-150 см i-View i-SIZE Light Grey
204,01 € / 399,01 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
• i-SIZE (40-150 см);
• Подходящo за използване в посока обратна на движението от 40 до 105 см;
• Подходящо за използване по посока на движението от 76 до 150 см;
• Регулируем наклон на седалката в 4 позиции в посока обратна на движението и по посока на движението;
• 360 градуса въртене на седалката;
• Top tether (горна лента) за допълнитена сигурност;
• ISOFIX система за допълнителна сигурност и лесно захващане към седалката на автомобила;
• SPS – система за защита от страничен удар;
• Борд против преобръщане;
• Регулируема облегалка за глава в 14 позиции;
• 5-точков предпазен колан с меки раменни подложки и покритие на долната катарама;
• Регулатор на коланите;
• Мека и удобна възглавничка за по-голям комфорт;
• Мемори пяна на подложката за глава.
Тествано в съответствие с Регламент за изпитване ECE R129/03 от TÜV SÜD.
Размери:
– Продукт: 57x44x53 см / 13 кг
– Кашон: 53x48x69 см / 15 кг / 1 бр/кашон
| Тегло | 13,000000 кг |
|---|---|
| Категории | Столчета за колаСтолчета за кола i-SIZE 40-150 cm |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Столчета за кола |
| Група | Столчета за кола KikkaBoo |
| Предназначение | За безопасност, За кола, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Мемори пяна, Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 15 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 57 x 44 x 53 cm |
| Размер на опаковката | 65 x 45.5 x 52 cm |
| Каталожен номер | 31002100034 |
| Баркод | 3800171208192 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 36 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Позиция на облегалката | 4 |
