СТОЛ ЗА КОЛА ORION 125-150 CM BEIGE KOALA
17,96 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10071892412
Категории: Детско столче за кола, Столче за кола 15-36 кг
Описание
компактна и лека,размери,FF – инсталация по посока на движението,Одобрено е съгласно ECE R129/03,Монтаж с помощта на предпазен колан на автомобила /125-150 см/,EPS – за по-голямо удобство///
ръстов диапазон: 125-150 cm
възрастов диапазон: 6 години – 12 години
Допълнителна информация
| Тегло | 1,1000 кг |
|---|---|
| Размери | 37 × 43 × 20 см |
| Категории | Столчета за колаСтолчета за кола i-SIZE 125-150 cm |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Седалки за кола |
| Група | Столчета за кола Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За кола |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 6+ |
| Тегло | 1.2 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 37 х 43 х 20 cm |
| Размер на опаковката | 42 x 21 x 34 cm |
| Каталожен номер | 10071892412 |
| Баркод | 3800166112770 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 36 kg |
