Сет играчка с одеяло Sleepy Sheep
13,75 € / 26,89 лв.
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31103020165
Категории: Бебешки легла и кошари, Текстил
Описание
• Пухкав подаръчен сет от бебешко одеяло и мека играчка;
• Изработен от висококачествен полар и плюш;
• Подходящ за употреба както у дома, така и в бебешка количка;
• Произведен в съответствие с изискванията за безопасност по стандарт EN 71;
• Състав: 100% полиестер;
• Размер одеяло: 70×100 см.
Размери:
– Играчка: 25 см / 0.326 кг
– Кашон: 47x46x32 см / 4.20 кг / 6 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,425000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Текстил Детски одеяла |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Одеяла |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Плюш, Полар, Полиестер |
| Цвят | Бял, Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.43 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 70 х 100 cm |
| Размер на опаковката | 30 x 25 x 23 cm |
| Каталожен номер | 31103020165 |
| Баркод | 3800171215893 |
