Кенгуру Gwen Fly knit Mint
23,47 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31108010058
Категория: Кенгура и колани прохождане
Описание
• Подходящ за деца от 3 до 12 месеца (до 9 кг);
• 3 позиции за носене:
– С лице към родителя 3-12 месеца;
– С лице напред 3-12 месеца;
– Носене на гръб 6-12 месеца;
• Меки и широки регулируеми презрамки;
• Иновативна форма, която поддържа правилната ергономична позиция на гърба на бебето;
• Мек подвижен лигавник от вътрешната страна на кенгуруто;
• Сигурно двойно закопчаване на бебето с твърдо велкро и катарами;
• Заключващ механизъм с кръстосване на гърба предотвратява изхлузване на презрамките;
• Луксозна материя от мека плетена мрежа;
• Луксозна подаръчна кутия;
• 100% полиестер.
Размери:
– Цветен кашон: 22x32x10 см / 0.595 кг
– Кашон: 84x34x67.5 см / 16.5 кг / 24 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,610000 кг |
|---|---|
| Категории | Бебешки количкиКенгура и слингове |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Слингове и кенгура |
| Група | Бебешки колички KikkaBoo |
| Предназначение | За мама, За най-малките, За родители |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Полиестер |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 3м+ |
| Тегло | 0.61 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 22 x 32 x 10 cm |
| Каталожен номер | 31108010058 |
| Баркод | 3800171212045 |
| Максимално тегло | 9 kg |
