ЛИГАВНИК ЗА НОВОРОДЕНО BOY 2БР.С ВЕЛКРО NATURAL
4,62 € / 9,04 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10260280002
Категории: Кърмене и Хранене, Хигиенни аксесоари
Описание
Подходящи при хранене и за периода на никнене на зъбите,Предпазва дрехите от мокрене и замърсяване,Запазва кожата суха,Закопчаване чрез велкро,Практичен у дома и при пътуване,Мека материя-високо съдържание на памук,Сет от 2 броя///
Възраст: 0м+
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0600 кг |
|---|---|
| Размери | 9 × 1 × 24 см |
| Категории | Храни и хранене Лигавници |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Лигавници |
| Предназначение | За най-малките, За предпазване, За хранене |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Памук, Полиестер |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.6 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 21 x 19 x 3 cm |
| Каталожен номер | 10260280002 |
| Баркод | 3800166115382 |
| Брой в пакета | 2 |
