Д.КОЛИЧКА NOIR до 22 кг GREEN
81,56 € / 159,52 лв. Original price was: 81,56 € / 159,52 лв..73,00 € / 142,78 лв.Текущата цена е: 73,00 € / 142,78 лв..
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10022092504
Категории: Бебешки колички, Бебешки колички 2 в 1, Лятна количка, Намалени Бебешки колички, ПРОМОЦИИ, Сезонни намаления
Описание
многопозиционна облегалка,завиващи предни колела,отстраняем гриф,сгъване с една ръка,размери,2 позиции за регулиране на раменните колани,голям кош за пазаруване,Текстилна част: полиестер,размери,Задни колела със синхронизирана спирачка,Регулируем сенник с козирка,Мрежеста секция,Висококачествени гуми///
До 22 кг
Допълнителна информация
| Тегло | 5,7000 кг |
|---|---|
| Размери | 85 × 47 × 100 см |
| Категории | Бебешки количкиЛетни колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки колички |
| Група | Бебешки колички Lorelli, Летни колички Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Полиестер |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 6.5 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 84 х 47 х 100 cm |
| Размер на опаковката | 73.5 x 17.5 x 38 cm |
| Каталожен номер | 10022092504 |
| Баркод | 3800166118970 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 22 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
Свързани продукти
Плюшено мече в бордо с надписана панделка
Оценено с 0 от 5
ПРОХОДИЛКА БАМБИ ЕВ СИНЯ
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. GREY LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. YELLOW&BLACK
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE СИНЯ
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE ЧЕРВЕНА
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS BLUE COSMOS
Оценено с 0 от 5
