МИНИ СПОРТНА БУТИЛКА GREEN/BLUE със сламка
1,97 € / 3,85 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10200330004
Категории: Бебешки шишета, Кърмене и Хранене
Описание
Без BPA и фталат,Удобна за хващане форма,Широко гърло,Устойчиво на разливане,Лесно и удобно за употреба,Подходящо за използване при пътуване,Подходящо за почистване в съдомиялна машина,Мека и гъвкава сламка,Въртящ защитен капак,Вместимост 275 мл///
Подходящо за деца над 12+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0500 кг |
|---|---|
| Размери | 7 × 7 × 15 см |
| Категории | Храни и хранене Шишета и чаши Шишета |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки шишета |
| Група | Всичко за храненето Lorelli, Шишета за хранене Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За пиене |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Полипропилен, Силикон |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 12м+ |
| Тегло | 0.06 kg |
| Вместимост | 275 ml |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 17.5 x 7 x 7 cm |
| Каталожен номер | 10200330004 |
| Баркод | 3800166105826 |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
СТОЛ ЗА ХРАНЕНЕ DULCE LEMON CURRY LEATHER
Оценено с 0 от 5


