КОШАРА TORINO 1 НИВО GREEN
51,02 € / 99,79 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10080452605
Категории: Бебешка кошара, Бебешки легла и кошари
Описание
матрак,страничен отвор с цип,сгъва се до компактни размери,двойно осигурителна система за сгъване,лесно се транспортира,размери,чанта за пренасяне,Безопасно място за спане///
Допълнителна информация
| Тегло | 7,7000 кг |
|---|---|
| Размери | 127 × 68 × 75 см |
| Категории | За детската стая Бебешки кошари |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Кошари на 1 ниво, Сгъваеми кошари |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 7.7 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 127 х 68 х 75 cm |
| Размер на опаковката | 75 x 21 x 21 cm |
| Каталожен номер | 10080452605 |
| Баркод | 3800166124476 |
| Максимално тегло | 15 kg |

