ЧАРШАФ С ЛАСТИК 70/140+15см BEAR WITH SWING СИНЬО
8,50 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
20051346901
Категория: Бебешки текстил
Описание
///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,2200 кг |
|---|---|
| Размери | 140 × 70 × 1 см |
| Категории | За детската стая Текстил Детски чаршафи |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки чаршафи, Чаршафи с ластик |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Деца, Момичета, Момчета, Най-малките |
| Материал | Памук, Ранфорс |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.22 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 70 х 140 + 15 cm |
| Размер на опаковката | 27 x 17 x 3 cm |
| Каталожен номер | 20051346901 |
| Баркод | 3800166126791 |
