Аспиратор за нос Mint
2,30 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31303040056
Категории: Аксесоари за баня, Баня и хигиена
Описание
• Анти-рефлукс дизайн;
• Мек силиконов накрайник, който не наранява носната кухина и не дразни носната лигавица;
• Подходящ от раждането;
• Без BPA.
Размери:
– Продукт: 3.9×3.9×11 см / 0.03 кг
– Опаковка: 8.7x4x17.5 см / 0.08 кг
– Вътрешна кутия: 18.3×16.5×12.8 см / 0.38 кг / 8 бр/кутия
– Кашон: 69.5x38x32.5 см / 10.0 кг / 192 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,038000 кг |
|---|---|
| Категории | Баня и хигиена Полезни принадлежности Хигиенни комплекти |
| Идеи за подарък | Подаръци за бебето |
| Марка | KikkaBoo |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Тегло | 0.035 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 10.5 x 4.5 x 4 cm |
| Каталожен номер | 31303040056 |
| Баркод | 3800171213714 |
