АВТОСТОЛ SOLARIS BEIGE i-Size ISOFIX 40-150 CM SUP
143,45 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10072172603
Категории: Детско столче за кола, Столче за кола 0-36 кг
Описание
мека подложка за главата,мека подложка за тялото,размери,направляващи водачи за Isofix системата (вкл. в комплекта),регулируема облегалка,ротация на 360 градуса,RWF – инсталация в посока, обратна на движението 40-105см,Система за регулация на предпазните колани спрямо растежа,Противоплъзгащи омекотители на предпазните коланчета,SPS – система за странична защита,FF – инсталация по посока на движението 76-150 см,EPS – за по-голяма сигурност,Лесен монтаж чрез ISOFIX и опорен крак за ръст 40-105 см и с обезопасителен колан за възрастни със или без ISOFIX закрепване за ръст 100-150 см.,Одобрено е съгласно ECE R129/04///
Възрастов диапазон: от раждането до 12 г.
Ръстов диапазон: 40-150 см
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0000 кг |
|---|---|
| Размери | 54 × 45 × 137 см |
| Категории | Столчета за колаСтолчета за кола с IsoFix |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Столчета за кола |
| Серия | Lorelli Premium |
| Предназначение | За безопасност, За кола, За най-малките |
| Подходящ за | Деца, Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 12 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 54 x 45 x 137 cm |
| Размер на опаковката | 61 x 54 x 45 cm |
| Каталожен номер | 10072172603 |
| Баркод | 3800166124711 |
| Максимално тегло | 36 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
