БАЛДАХИН COLOR POM POM 480/160 БЕЖОВ
21,87 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
20051290005
Категория: Бебешки текстил
Описание
///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,3700 кг |
|---|---|
| Размери | 480 × 160 × 1 см |
| Категории | За детската стая Текстил |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Балдахини |
| Група | За детската стая Lorelli, Текстил за детска стая Lorelli |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Полиестер |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.47 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 480 x 160 cm |
| Размер на опаковката | 38 x 3 x 260 cm |
| Каталожен номер | 20051290005 |
| Баркод | 3800166119687 |
| Гаранция | 24 месеца |
