Балдахин тюл 200/480 Rabbits in Love
20,40 € / 39,90 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
41140000013
Категории: Бебешки легла и кошари, Текстил
Описание
• Защитава бебето от прах и насекоми по време на сън;
• Лесно захващане с връзки;
• Цветна декорация при върха;
• Сертифицирани по OEKO-TEX платове;
• Изработен от мек висококачествен тюл;
• Луксозна подаръчна кутия;
• Размер: 200/540 см.
Допълнителна информация
| Тегло | 0,200000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Текстил |
| Марка | KikkaBoo |
| Серия | KikkaBoo Rabbits in Love |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.32 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 29 x 6 x 26 cm |
| Каталожен номер | 41140000013 |
| Баркод | 3801140000137 |
