БАЛДАХИН ТЮЛ 480/150 РОЗОВ
17,97 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
20051170005
Категория: Бебешки текстил
Описание
///Състав
Тюл: 100% Полиестер
Хасе: 100% Памук
Допълнителна информация
| Тегло | 0,2100 кг |
|---|---|
| Размери | 480 × 150 × 1 см |
| Категории | За детската стая Текстил |
| Марка | Lorelli |
| Група | Текстил за детска стая Lorelli, За детската стая Lorelli |
| Подходящ за | Момичета |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.285 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 36 x 6 x 25.5 cm |
| Каталожен номер | 20051170005 |
| Баркод | 3800151941286 |
