БЕБЕШКИ АСПИРАТОР ЗА НОС SHELL PINK
2,28 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10220610006
Категории: Кърмене и Хранене, Хигиенни аксесоари
Описание
Мек и безопасен,Ефективен,Подходящ за две възрастови групи (0-3м; 3+м),Лесна и бърза употреба///
Възраст: 0+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0200 кг |
|---|---|
| Размери | 25 × 9 × 2 см |
| Категории | Баня и хигиена Полезни принадлежности Хигиенни комплекти |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Аспиратори за нос |
| Серия | Lorelli Baby Care |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За хигиена |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Пластмаса, Силикон |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.042 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 25 х 9 х 2 cm |
| Размер на опаковката | 14.6 x 26 x 14.6 cm |
| Каталожен номер | 10220610006 |
| Баркод | 3800166106229 |
