Бебешки спален комплект 3 части EU Style 60/120 Stripy Friends
17,84 € / 34,89 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
41101030177
Категории: Бебешки легла и кошари, Текстил
Описание
• Мек и нежен бебешки спален комплект, изработен от 100% висококачествен памук ранфорс;
• Сертифицирани по OEKO-TEX материи;
• Снежнобяла основa и детайли с цветен принт;
• Подходящ за бебешка кошара с размер 60×120 см;
• Комплектът включва:
– Калъфка 35×45 см с отвор и от двете страни;
– Долен чаршаф с ластик 60x120x15 см;
– Тънък горен чаршаф 100×160 см, идеален за употреба като лятна завивка;
• Предлага се в прахоустойчива опаковка за лесно пренасяне и съхранение;
• Произведено в България.
Размери:
– Прахоустойчива чанта: 25х34х3 см / 0.49 кг
– Кашон: 60x40x30 см / 13.2 кг / 25 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 1,200000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Текстил Спални комплекти |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Спални комплекти |
| Интерес | Подаръци |
| Серия | KikkaBoo Stripy Friends |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Брой пелени в пакет | 3 |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Памук, Ранфорс |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1.2 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 60 х 120 х 15 cm |
| Размер на опаковката | 25 x 3 x 34 cm |
| Каталожен номер | 41101030177 |
| Баркод | 3800171218856 |
| Брой в пакета | 3 |
