Бебешки спален комплект за мини-кошара 5ч Sleepy Sheep
22,96 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
41101030192
Категории: Бебешки легла и кошари, Текстил
Описание
• Мек и нежен бебешки спален комплект, изработен от 100% висококачествен памук ранфорс;
• Сертифицирани по OEKO-TEX материи;
• Закачлив дизайнерски десен в нежни цветове и луксозна бродерия;
• Подходящ за бебешка мини кошара с размер 50×85 см или 50х80 см;
• Комплектът включва:
– Калъфка 35×45 см със странично отваряне тип плик;
– Мека памучна възглавница 35×45 см;
– Долен чаршаф с ластик 50x80x8 см;
– Плик за олекотена завивка с цип 85х55 см;
– Мека и топла олекотена завивка 85х55 см, изработена от пухкава полиестерна вата и нетъкан текстил;
• Предлага се в прахоустойчива опаковка за лесно пренасяне и съхранение;
• Произведено в България.
Размери:
– Прахоустойчива опаковка: 35x53x10 см / 0.52 кг
– Кашон: 82x45x70 см / 17.4 кг / 30 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,420000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Текстил Спални комплекти |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Спални комплекти |
| Серия | KikkaBoo Sleepy Sheep |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Брой пелени в пакет | 5 |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Памук, Полиестерна вата , Ранфорс |
| Цвят | Бял |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.42 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 50 х 85 cm |
| Размер на опаковката | 35 x 10 x 53 cm |
| Каталожен номер | 41101030192 |
| Баркод | 3800171218962 |
| Брой в пакета | 5 |
