Чанта Cerise Grey
35,28 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31108020096
Категории: Аксесоари за колички, Бебешки колички
Описание
• Мека PU материя, подобна на кожа;
• Закачалки за лесно прикрепяне към дръжката на количката;
• Широк отвор на основния джоб с магнитно затваряне и навиване с тока;
• Включена подложка за повиване;
• Джобове за пелени и аксесоари;
• Непромокаем джоб за мокри предмети;
• 2 термоизолирани джоба за шише, които запазват температурата в продължение на часове;
• Отвор на гърба за лесен достъп до дъното на основното отделение;
• Презрамка за пътуване на гърба, която позволява лесно закрепяне към дръжката на куфар;
• Ластично регулиране на излишната дължина на презрамките;
• Подходяща за носене като чанта или раница;
• Състав: 100% полиуретан, хастар: 100% полиестер.
Размери:
Продукт: 43x35x15 см / 0.84 кг
Кашон: 39x35x45 см / 5.2 кг / 5 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,940000 кг |
|---|---|
| Категории | Бебешки колички |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Чанти за колички |
| Група | Бебешки колички KikkaBoo, Чанти за колички KikkaBoo |
| Предназначение | За най-малките, За родители, За съхранение |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Полиестер, Полиуретан |
| Цвят | Сив, Черен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.94 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 15 x 43 x 35 cm |
| Размер на опаковката | 39 x 45 x 35 cm |
| Каталожен номер | 31108020096 |
| Баркод | 3800171209762 |
Свързани продукти
Д.КОЛИЧКА QUICK до 22 кг АВТОМАТИЧНО СГЪВАНЕ BLACK
Оценено с 0 от 5
Д.КОЛИЧКА QUICK до 22 кг АВТОМАТИЧНО СГЪВАНЕ GREY
Оценено с 0 от 5
