Чанта за храна Foody 19x10x7 см Black 2025
7,62 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31108020063
Категории: Аксесоари за колички, Бебешки колички
Описание
• Луксозна термоизолирана чанта за храна;
• Подходяща за 3 бурканчета 190мл;
• Подвижен разделител;
• Удобно отваряне с цип;
• 100% полиестер.
Размери:
– Продукт: 7x10x19 cм / 0.1 кг
– Кашон: 47x39x61 см / 6 кг / 50 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,080000 кг |
|---|---|
| Категории | Храни и хранене Прибори и съдове Термоси и термобоксове |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Термочанти, Чанти за храна |
| Група | Хранене Kikkaboo |
| Предназначение | За съхранение |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Полиестер |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.8 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Месец на бебешкото хранене, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 19 x 10 x 7 cm |
| Размер на опаковката | 19 x 7 x 10 cm |
| Каталожен номер | 31108020063 |
| Баркод | 3800171214988 |
