ЧАРШАФ С ЛАСТИК 60/120+15см РОУЗ НЕБЕ
8,02 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
20051312601
Категория: Бебешки текстил
Описание
///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,1900 кг |
|---|---|
| Размери | 120 × 60 × 1 см |
| Категории | За детската стая Текстил Детски чаршафи |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки чаршафи, Чаршафи с ластик |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Памук, Ранфорс |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.2 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 60 x 120 x 15 cm |
| Размер на опаковката | 27 x 17 x 3 cm |
| Каталожен номер | 20051312601 |
| Баркод | 3800166125435 |
