ЧАША С ДРЪЖКИ MY FRIEND CAMEO BLUE със сламка с те
3,35 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10200860004
Категории: Бебешки шишета, Кърмене и Хранене
Описание
Без BPA и фталат,Вместимост 250 мл,Удобни за захващане дръжки,Широко гърло,Устойчиво на разливане,Лесно и удобно за употреба,Подходящо за използване при пътуване,Подходящо за почистване в съдомиялна машина,Мека и гъвкава сламка,Въртящ защитен капак///
6 месеца +
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0900 кг |
|---|---|
| Размери | 8 × 14 × 10 см |
| Категории | Храни и хранене Шишета и чаши Чаши |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки чаши |
| Серия | Lorelli My Friend |
| Група | Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За пиене |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Полипропилен, Силикон |
| Цвят | Син |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 0.1 kg |
| Вместимост | 250 ml |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 8 x 16 x 13 cm |
| Каталожен номер | 10200860004 |
| Баркод | 3800166115863 |
