Чесалка Platinum Silicone Sage
3,53 € / 6,90 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
• Подходяща от 3м+ или при първи признаци на никнене на зъбки;
• Релефна повърхност с 3 различни текстури;
• Ергономичната форма я прави лесна за хващане;
• Облекчава възпалени, сърбящи венци и намалява дискомфорта на бебето при никнене на зъбки;
• Може да се постави в хладилник, за да увеличи успокояващото си действие;
• Стимулира развитието на сетивността и фината моторика;
• Изработена от 100% Food Grade Platinum силикон;
• Устоява на температури от -40°C до 230°C;
• Изключително издръжлива;
• Мека, гъвкава и без мирис;
• Почиства се лесно;
• Може да се поставя в съдомиялна машина, фризер и стерилизатор;
• Без BPA.
Размери:
– Продукт: 8.6×9.3×0.8 см / 0.037 кг
– Цветна кутия: 9×1.5×9.5 см / 0.050 кг
– Вътрешен кашон: 16x10x12.5 см / 0.6 кг / 10 бр/вътрешен кашон
– Кашон: 53x18x27 см / 6.7 кг / 100 бр/кашон
| Тегло | 0,160000 кг |
|---|---|
| Категории | Играчки Бебешки играчки Дрънкалки, чесалки и гризалки |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Гризалки |
| Серия | KikkaBoo Platinum Silicone |
| Група | Играчки Kikkaboo |
| Предназначение | За най-малките, За развиване на фината моторика |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Силикон |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 3м+ |
| Тегло | 0.16 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 8.6 х 9.3 х 0.8 cm |
| Размер на опаковката | 9 x 9.5 x 1.5 cm |
| Каталожен номер | 31302050041 |
| Баркод | 3800171219822 |
