Чувалче за количка Polar Snowy Friends
25,51 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31108040189
Категории: Аксесоари за колички, Бебешки колички
Описание
• Водоустойчива повърхност със закачлив дизайнерски принт;
• Мек и топъл поларен хастар;
• Отвори за предпазни колани, съвместими със стандартни бебешки колички с 3 или 5-точков предпазен колан;
• Откачане на покривалото за крачета;
• Лесно отваряне с цип по цялата дължина;
• Състав: 100% полиестер.
Размери:
– Продукт: 97×40 см / 0.68 кг
– Кашон: 61x49x58 см / 8 кг / 10 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,960000 кг |
|---|---|
| Категории | Бебешки количкиАксесоари за количкиЧувалчета и покривала |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Аксесоари за колички, Бебешки чувалчета |
| Група | Бебешки колички KikkaBoo |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Полиестер |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.96 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 97 x 40 cm |
| Размер на опаковката | 59 x 15 x 49 cm |
| Каталожен номер | 31108040189 |
| Баркод | 3800171215664 |
