Д.КОЛИЧКА ALBA PREMIUM STEEL GREY+АДАПТОРИ
148,11 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10021422389A
Категории: Бебешки колички, Бебешки колички 2 в 1
Описание
покривало за крачета,чанта за аксесоари,голям кош за пазаруване,завиващи предни колела,реверсивна седалка,регулиране на дръжката,поставка за аксесоари на дръжката,кош за новородено трансформиращ се в седалка,мека подложка за тялото,5 точкови предпазни колани,амортисьори,сгъваема до компактни размери,мрежа против комари,регулиране на облегалката и сенника,спирачка на задните колела,каучукови гуми,Столче за кола COMET, SPIRIT */опция////
Допълнителна информация
| Тегло | 11,1500 кг |
|---|---|
| Размери | 76 × 58 × 118 см |
| Категории | Бебешки колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки колички |
| Група | Бебешки колички Lorelli, Комбинирани колички Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Каучук, Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 11.15 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 76 x 58 x 118 cm |
| Размер на опаковката | 76 x 118 x 58 cm |
| Каталожен номер | 10021422389A |
| Баркод | 3800166109916 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
