Д.КОЛИЧКА DUO+ЧАНТА COOL GREY до 15 кг за близнаци
166,12 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10021542386
Категории: Бебешка количка за близнаци, Бебешки колички
Описание
покривало за крачета,подвижна поставка за крачета,многопозиционна облегалка,голям кош за пазаруване,завиващи предни колела,размери,прозорче на сенника,алуминиева конструкция,чанта за аксесоари с подложка за повиване,2 позиции за регулиране на раменните колани,размери,Задни колела със синхронизирана спирачка,Висококачествени гуми,Регулируем сенник с разширяема зона///
До 22 кг – за варианти 2501 / 2506 / 2507
До15 кг – за варианти 2305 / 2386
Допълнителна информация
| Тегло | 12,0000 кг |
|---|---|
| Размери | 98 × 79 × 100 см |
| Категории | Бебешки колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки колички |
| Група | Бебешки колички Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 14.3 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 76 x 88 x 105 cm |
| Размер на опаковката | 77 x 64 x 23 cm |
| Каталожен номер | 10021542386 |
| Баркод | 3800166101491 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
