Д.КОЛИЧКА GLORY 2in1 GREEN+АДАПТОРИ с кош за новор
282,16 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10021822518
Категории: Бебешки колички, Бебешки колички 3 в 1
Описание
подвижна поставка за крачета,амортисьори на задните колела,реверсивна седалка,размери,чанта за аксесоари,алуминиева конструкция,прозорче с капаче на сенника,мека подложка за тялото,голям кош за пазаруване,завиващи предни колела с възможност за застопоряване,Антирефлуксна система,регулируем гръб – 3 позиции,покривало,5-точков предпазен колан,гриф: ЕКО кожа,дръжка: ЕКО кожа,поставка за чаша,размери,Износоустойчиви гуми,Регулируем сенник с козирка и разширяема зона,Задни колела със синхронизирана спирачка,Опция: столче за кола ARIA LUXE (адапторите са включени в комплекта)///
до 22 кг
Допълнителна информация
| Тегло | 15,8000 кг |
|---|---|
| Категории | Бебешки колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки колички |
| Серия | Lorelli Premium |
| Група | Бебешки колички Lorelli, Комбинирани колички Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Алуминий, Еко кожа, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 18.2 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 85 x 36 x 50 cm |
| Каталожен номер | 10021822518 |
| Баркод | 3800166118697 |
| Максимално тегло | 22 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
| Позиция на облегалката | 3 |
