Д.КОЛИЧКА LORET до 22 кг АВТОМАТИЧНО СГЪВАНЕ GREY
123,79 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10021982406
Категории: Бебешки колички, Бебешки колички 2 в 1
Описание
много лека конструкция,завиващи предни колела,отстраняем гриф,размери,прозорче на сенника,алуминиева конструкция,регулиране на облегалката, поставката за крачета и сенника,голям кош за пазаруване,двойна спирачка на задните колела,3 позиции за регулиране на раменните колани,Система за автоматично сгъване с една ръка,регулируема облегалка с механизъм,отстраняем гриф, дръжка: Еко кожа,износоустойчиви гуми TPR,стол за кола SPIRIT 1007178 /опция/ чрез адаптори 5001020,Седалка: пяна,Текстилна част: полиестер,Боядисване: висококачествено,светлоотразителен елемент за безопасност върху 5 – точковия колан,размери,размери в сгънато положение///до 22 кг.
Възрастова група: 0~48 месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 8,2400 кг |
|---|---|
| Размери | 90 × 47 × 100 см |
| Категории | Бебешки количкиЛетни колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки колички |
| Група | Бебешки колички Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Алуминий, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 8.24 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 90 х 47 х 100 cm |
| Размер на опаковката | 90 x 100 x 47 cm |
| Каталожен номер | 10021982406 |
| Баркод | 3800166112954 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 22 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
